Urząd Gminy Stromiec > Archiwum > Kolejny udany turniej w Stromcu

Blisko setka dzieci uczestniczyła w zorganizowanym już po raz trzeci przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Stromiec pod nazwą „MIKOŁAJKI’CUP”. Turniej odbył się 6 grudnia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu.

W bieżącym roku turniej odbył się w ramach projektu „Razem budujemy wspólne dobro”, który jest realizowany przez „Koalicję dla Młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej przy współpracy Urzędu Gminy w Stromcu oraz Publicznego Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu.

W turnieju zagrały następujące drużyny: POLSKIE KOTY Stromiec, SNAKES Dobieszyn, CZERWONE DIABŁY Bobrek, CZERWONE DIABŁY Stromiec, CHAMPIONS Stromiec,

STRONG WOLVES Dobieszyn, RKS DOBIESZYN.

W meczu o 3 miejsce zmierzyły się drużyny ze Stromca, Champions pokonali Czerwone Diabły 6:2, natomiast w fianle spotkały się dwie drużyny z Dobieszyna, RKS pokonał Strong Wolves 2:0.

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1 miejsce RKS Dobieszyn

2 miejsce Strong Wolves Dobieszyn

3 miejsce Champions Stromiec

4 miejsce Czerwone Diabły Stromiec

5 miejsce Czerwone Diabły Bobrek

6 miejsce Snakes Dobieszyn

7 miejsce Polskie Koty Stromiec

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Gawroński (RKS Dobieszyn).

Najlepszym bramkarzem został Adam Strzelczyk (RKS Dobieszyn).

Okazałe puchary, statuetki oraz medale wręczał wójt gminy Stromiec Pan Krzysztof Stykowski.

Prawie osiem godzin zmagań sportowych dało się mocno we znaki zawodnikom oraz organizatorom. Mimo tego wszyscy zadeklarowali chęć organizacji i udziału w kolejnym turnieju

za rok.

Wróć